Візитна картка ЗДО

ВІЗИТНА КАРТКА
ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЕЛ-САДКА)
КОМПЕНСУЮЧОГО ТИПУ (САНАТОРНОГО) №16
РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Призначений для виховання, навчання та оздоровлення дошкільників з ранніми проявами туберкульозної інфекції, з малими і затухаючими формами туберкульозу.
Комплектація груп: 8 груп тубсанаторного типу (2 гр. - переддошкільні, 6 гр. - дошкільних).
Режим роботи ДНЗ: понеділок – п’ятниця 7:30 – 19:30.
ЗДО є базовим з таких проблемних питань:
- збереження та зміцнення фізичного, психічного здоров’я дітей;
- формування валеологічного світогляду дошкільників.
Інноваційна діяльність:
- авторська програма М. Єфіменка «Театр фізичного виховання і оздоровлення»;
- авторська програма з валеології Л. Калуської «Бережемо здоров’я змалку»;
- методика проведення інтегрованих занять з мовленнєвого розвитку Н. Гавриш;
- елементи педагогіки ТРВЗ;
- технологія раннього та інтенсивного навчання дітей грамоти та рахунку М. Зайцева;
- досвід Л. Шульги «Розвиток творчих здібностей дошкільників на заняттях з малювання»;
- елементи концепції Карла Орфа з розвитку музичних здібностей дітей.
Завідувач: Андрощук Інна Петрівна.
Вихователь-методист: Заїка Людмила Євгенівна.
Практичний психолог: Поддубна Наталія Петрівна.
Сестра медична старша: Янчук Олена Павлівна.
Музкерівники: Бєлік Оксана Михайлівна, Довгалюк Галина Петрівна.
Інструктор з фізкультури: Сторожук Оксана Олександрівна.
Наші групи:
Група №1 «Веселка» (група дітей раннього віку (до 3 років)).
Вихователі: Палій Алла Андріївна (кваліфікаційна категорія «спеціаліст»);
Вигівська Ольга Ростиславівна (кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії»).
Помічник вихователя: Стасюк Тетяна Дмитрівна.
Група №2 «Вишенька» (група дітей раннього віку (до 3 років)).
Вихователі: Мулик Діана Вікторівна (кваліфікаційна категорія «спеціаліст»);
Коваль Надія Анатолівна (кваліфікаційна категорія «спеціаліст»).
Помічник вихователя: Нефьодова Юлія Юріївна.
Група №3 «Росинка» (група дітей молодшого дошкільного віку (4-ий рік життя)).
Вихователі: Цурпалюк Марія Іванівна (кваліфікаційна категорія «вища»);
Сахарук Руслана Генадівна (кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії»).
Помічник вихователя: Куделя Наталя Володимирівна.
Група №4 «Сонечко» (група дітей середнього дошкільного віку (5-ий рік життя)).
Вихователі: Чорнобривка Тетяна Іванівна (кваліфікаційна категорія «вища»);
Ткачук Анна Михайлівна (кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії»).
Помічник вихователя: Федорчук Олена Федорівна
Група №5 «Калинка» (група дітей молодшого дошкільного віку (4-ий рік життя)).
Вихователі: Скрипнюк Марія Миколаївна (кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії»);
Бондарець Людмила Олександрівна (кваліфікаційна категорія «спеціаліст», звання "вихователь-методист").
Помічник вихователя: Курносікова Тамара Володимирівна.
Група № 6 «Ромашка» (група дітей старшого дошкільного віку (6-ий рік життя)).
Вихователі: Веремчук Людмила Вікторівна (кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії»);
Сістук Тетяна Григорівна (кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії»).
Помічник вихователя: Коберська Тетяна Андріївна.
Група №7 «Чомусики» (група дітей середнього дошкільного віку (5-ий рік життя)).
Вихователі: Прокопчук Яна Юріївна (кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії»);
Почтарук Юлія Олександрівна (кваліфікаційна категорія «спеціаліст»).
Помічник вихователя: Фофанова Катерина Володимирівна.
Група №8 «Веснянка» (група дітей старшого дошкільного віку (6-ий рік життя)).
Вихователі: Натяжко Ірина Василівна (кваліфікаційна категорія «вища»);
Лисак Марія Григорівна (кваліфікаційна категорія «вища»).
Помічник вихователя: Рудюк Наталія Антолівна.

Зміст та напрямки діяльності
Центру здоров’я для частохворіючих та ослаблених дітей
ЗДО №16

Оздоровчі заходи спрямовані на попередження простудних захворювань та зміцнення здоров’я дітей.
Лікувальні заходи (за направленням лікаря спрямовані на лікування хворих, ослаблених дітей, ліквідацію патологічних змін в організмі дитини).
1. Лікувальні фізіотерапевтичні процедури:
- інгаляції носоглотки (з ротоканом);
- УФО носоглотки;
- тубус-кварц;
- солюкс;
- електрофорез;
- масаж.
2. Лікувальна фізкультура:
- профілактика плоскостопості;
- профілактика сколіозу;
- дихальна гімнастика;
- самомасаж;
- точковий масаж.
3. Вітамінізація.
4. Фітотерапія.
5. Аромтерапія.
6. Музикотерапія.