Свято Стрітення!

NoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNone

Сьогодні відзначають свято Стрітення або свято Колодія в Україні. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що “у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього хотіння страждає”. І саме в цей день в ЗДО №16  пройшло  свято зустрічі Зими з Весною. В цей день вони зустрічаються, і хто переможе – тому до кінця місяця і господарювати.Фізінструктор та  вихователі організовували з дітьми  ігри-розваги,заняття під час яких діти демонстрували свою спритність, винахідливість.  Зима – чарівниця віддала чарівні ключі Весні для її царювання і тепла на землі.