Тиждень права

NoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNone

З 07.12.2020 р. по 10.12.2020 р. у ЗДО №16 було проведено «Тиждень правового виховання дошкільників».

Під час проведення Тижня правового виховання дошкільників педагоги, батьки та діти збагатили свої знання про права та обов’язки, мали можливість обговорити життєві ситуації та проаналізувати правильність своїх дій, ознайомилися з документами, які регламентують забезпечення прав та обов’язків дітей, громадян в цілому.

Діти не лише ознайомились зі своїми основними правами, а й добре їх запам'ятали! Це:

- право на життя і вільний розвиток;

- право на ім'я та на набуття громадянства;

- право знати своїх батьків та користуватися батьківською турботою;

- право залишати країну та повертатися у свою країну;

- право вільно виражати свої думки з усіх питань;

- право на волю думки, совісті, релігії;

- право користуватися благами соціального забезпечення;

- право на освіту та ін.

Посилання на відеоролик: https://drive.google.com/file/d/1_0MD6sCOcttLskQsJQf1FrVBPlTSr4Mr/view?usp=sharing