У гостях працівники 1-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області

NoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNone

В ході проведення Тижня безпеки в гості до наших дошкільнят були запрошені працівники 1-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області, які з задоволенням продемонстрували дітям свої професійні навички, ознайомили з роботою пожежної машини, різними видами спецодягу, продемонстрували роботу пожежного ствола з подачею води від пожежної автоцистерни, роботу вогнегасника та закликали дітей до обережного поводження з вогнем.
Треба завжди пам’ятати, що дитина – найцінніший, найдорожчий скарб, сенс життя не тільки для кожної окремо взятої родини, а й суспільства загалом. Тому саме збереження здоров’я та захист життя дітей – основне завдання, що стоїть перед нами.