Заклад дошкільної освіти №16 (м. Рівне)
Чарівна квітка

Зимова фортеця

NoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNone

Щозими малеча в закладах дошкільної освіти Рівненщини змагається в зведенні фортець зі снігу. Не стала виключенням і зима 2020-2021 років.

Щорічний міський конкурс "Зимова фортеця" у рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів "Спортивна зима" в закладах дошкільної освіти проводиться з метою стимулювання дітей дошкільного віку до організованої рухової активності засобами фізичної культури у процесі ігрової діяльності, пропаганди здорового способу життя.

Згідно з умовами конкурсу, дітям потрібно було облаштувати снігову фортецю висотою щонайменше 1 метр. Наші вихованці старанно зводили фортецю та весело провели час!