Правила для батьків при відновленні діяльності ЗДО №16

для батьків при відновленні роботи ЗДО №16

начас карантитну та рекомендації

щодо запобігання поширенню COVID-19

-    Батьки, що приводять дітей  в заклад мають бути у захисних масках.

-    Обов’язково необхідно уникати скупчення та дотримуватись дистанції.

-    На території закладу необхідно дотримуватись дистанціювання з іншими людьми в 1.5 м.

-    Батьки, які супроводжують дитину мають дотримуватись вказівок відповідних позначок для безпечного пересування територією закладу.

-    Вхід до приміщення закладу батькам заборонено.

-    Сестра медична старша зустрічає дітей на вході в заклад, проводять температурний скринінг, обробляє руки антисептичним засобом.

-   Прийом відбувається з 08.00-08.30 год. на майданчиках відповідної групи.

-   Після 08.30 год. діти до закладу не приймаються.

-   Дитина повинна мати одноразові паперові серветки.

-   Заборонено приносити в заклад будь-які продукти харчуваня, іграшки та предмети.

-   Заборонено проводити до закладу дітей з підвищеною температурою тіла 37.2 і вище або з ознаками респіраторних захворювань.

-   У закладі буде проводитись температурний скринінг для дітей кожні 4 годині.

-   Якщо у дитини підвищилась температура упродовж дня, батькам необхідно терміново забрати її додому.

-   Батькам необхідно бути постійно на зв’язку.

-   Для запобігання розповсюдження вірусних інфекції в закладі проводиться вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних засобів та дезінфекція поверхонь кожні дві години.

Шановні батьки!!!

Будь ласка будьте соціально відповідальними, адже від узгоджених дій дорослих

залежить здоров’я ваших дітей!!!