Весна починається з Шевченка

NoneNoneNoneNoneNoneNoneNone

У ці березневі дні український народ шанує пам'ять Т.Г.Шевченка - пророка, поета, художника. Головним завдання педагогів нашого закладу є: продовжувати знайомити дітей із життям та творчістю видатного українського поета Т.Г.Шевченка; формувати інтерес до національного колориту; спонукати дітей до читання віршів напам’ять; сприяти формуванню гордості за поетичну спадщину видатного українського митця; активізувати словник дітей відповідно до теми; розвивати мислення, зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дикцію, естетичний смак; виховувати любов до української мови, патріотичні почуття через знайомство з поезією Т. Г. Шевченка. Геній Великого Кобзаря світить нам крізь віки. Цілі покоління виховувалися на Шевченкових творах. Його поезія і сьогодні продовжує надихати українців на нові звершення й перемоги.